E-ticaret eğitimine dair merak ettiğiniz soruların cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yer alan cevaplar arasında sorunuza yanıt bulamıyorsanız, lütfen sorunuzu bize iletişim sayfamızdan iletin.

E-ticaret hem günümüzün hem de geleceğimizin iş alanı. Zira ülkemizde e-ticaret her yıl yaklaşık %50 gibi çok yüksek bir oranda büyümektedir. Bu da her geçen yıl çok daha fazla kişinin e-ticaret üzerinden alışveriş yaptığını, çok daha fazla kişinin internet üzerinden satış yaptığını, çok daha fazla firmanın e-ticaret alanında çalışacak eleman aradığını göstermektedir.

İster e-ticaret alanında iş arıyor, ister internet üzerinden satış yapmak istiyor, isterseniz hali hazırda e-ticaret yapıyor olun. Bu eğitim size e-ticarete ve internet üzerinden satışa dair gerekli bütün bilgileri sunmaktadır. Dolayısıyla e-ticarete dair gerekli bütün bilgilere sahip olarak, gerek iş bulma, gerekse internetten satış yapma konusunda birkaç adım önde olacaksınız.

Verdiğimiz eğitim için “benzersiz” sıfatını yakıştırmamızın nedeni, e-ticaret yapmak için gerekli bütün bilgilerin veriliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bir e-ticaret sitesinin baştan sona ihtiyaçlarını giderebilecek bilgiye sahip olacaksınız.

Bunların başında, piyasada ayda binlerce TL karşılığında yaptırılan SEO çalışmasını kendiniz yapabileceksiniz. Yılda on binlerce TL ‘yi bulan ücretlere yaptırılan sosyal medya yönetimi çalışmasını yapabileceksiniz. Ciddi ücretleri bulan reklam çalışmalarını kendiniz yapabileceksiniz. Pazar yerlerinde etkili olarak satışlarınızı arttırabileceksiniz. Daha sayabileceğimiz pek çok bilgi ile büyük avantajlara sahip olacaksınız.

Elbette. Zira ne yazık ki okullarda ya da üniversitelerde e-ticarete dair nitelikli bilgiler verilmemekte. Dolayısıyla ülkemizdeki on binlerce e-ticaret sitesi sahibi firma, e-ticarete dair nitelikli bilgi sahibi çalışan bulamamaktan şikayet etmekteler. Aldığınız e-ticaret eğitimi sayesinde sahip olduğunuz bilgiler ile e-ticaret yapan firmaların ilk tercihi olma imkanına sahip olacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra, e-ticaret alanında nitelikli bilgi vermenin yanı sıra eğitim alan kişilere iş bulmak içinde çalışmaktayız. Bu doğrultuda, sitemiz üzerinden firmalarında çalıştırılmak üzere eleman arayan firmalara, eğitim alan kişileri yönlendirmekteyiz.

Verdiğimiz e-ticaret eğitimine en çok ihtiyaç duyanların, hali hazırda e-ticaret yapan kişi ve firmalar olduğunu düşünmekteyiz. Zira pek çok e-ticaret yapan kişi ve firma, maliyetlerini azaltacak, satışlarını arttıracak bilgilere sahip değiller. Vermekte olduğumuz eğitim ile maliyetlerini ciddi oranda azaltacak, satışları ise ciddi oranda arttıracak bilgiler vermekteyiz.

Sadece, piyasada binlerce TL karşılığında yapılan SEO ve reklam çalışmalarını dahi kendiniz yapabileceksiniz. Onlarca fayda arasından sadece bu bile verdiğimiz eğitimden maddi olarak çok ciddi bir kazanç sağlayacağınız anlamına gelmektedir.

Kesinlikle evet. Zira verdiğimiz eğitim için “benzersiz” sıfatını yakıştırmamızın temel nedeni budur. E-ticarete dair gerekli bütün bilgilerin hepsini veren benzersiz bir eğitim sunmaktayız.

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için yazımızı inceleyebilirsiniz; Benzersiz Bir ETicaret Eğitimi

Şu anda sadece İzmir ‘de eğitim vermekteyiz. Fakat başka şehirde olup, eğitim almak istemeniz durumunda talebinizi lütfen bize iletiniz. Bulunduğunuz şehirdeki talebin yoğun olması durumunda o şehirde de mutlaka eğitim vermek için çalışmalar yapacağız.

Evet. Aldığınız eğitimin ardından 1 yıl boyunca, e-ticaret ile alakalı sorularınıza ücretsiz olarak, sizin çıkarlarınız doğrultusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Verdiğimiz eğitimin olabildiğince anlaşılır olmasına ziyadesiyle önem göstermekteyiz. Eğitim sonunda 1 kişinin dahi aldığı eğitimi anlamaması ya da memnun kalmaması isteyeceğimiz en son şeydir. Fakat herkes, hayatlarında ilk defa aldığı bilgileri her ne kadar olabildiğince anlaşılır anlatılsa dahi anlamayabilir. Bu nedenle öğrenme garantisi sunmaktayız.

Verilen eğitimi tam olarak anlamayan kişilere, bir sonraki eğitime ücretsiz katılma imkanı sunmaktayız. Bu kişiler, eğitim aldıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde tekrar eğitim almak istediklerine dair taleplerini bize iletebilirler.

Evet. E-ticaret alanında nitelikli eğitim aldığınızı ve nitelikli bilgi sahibi olduğunuzu gösteren, adınıza imzalı olarak e-ticaret eğitimi katılım sertifikası verilmektedir.

Elbette fakat bunun için bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır; E-ticaret eğitimi ilk olarak oluşturulan ön kayıtlar doğrultusunda verilmektedir. Eğitim için belirlenen tarihten yaklaşık 1 ay önce ücretler tahsil edilmektedir. Kişi sayıları tahsil edilen ücretler neticesinde belirlenmektedir.

Eğitimin başlama tarihine yaklaşık 2 hafta kala, belirlenen kişi sayıları doğrultusunda eğitim salonu kiralanmakta, yeme ve içme için gerekli sayılar ayarlanmakta, eğitime katılan kişilere verilecek hediyelerin tedariği gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla eğitime katılacağınız için harcama yapılmaktadır.

Eğitimin başlamasına 4-2 hafta kala arasındaki süre zarfında ücretin tamamını iade alabilirsiniz. Eğitimin başlamasına 2-0 hafta kala arasındaki süre zarfında ücretin %60’lık kısmını iade alabilirsiniz ve sizin için tedarik edilen hediyeler adresinize ücretsiz olarak kargolanır.

Biz size benzersiz bir e-ticaret eğitimi sunmayı hedeflemekteyiz. Aklınızın yeme ve içme gibi konular ile meşgul olmasını istememekteyiz. Bu nedenle molalarda ücretsiz çay, kahve ve kurabiye, yemek molasında ise ücretsiz yemek imkanı sunmaktayız.

Elbette. Zira verdiğimiz eğitime dair yapılan bütün ödemeler için fatura kesmekteyiz. Fiyatlarımızda KDV dahil fiyatlardır.

Kesilecek olan faturanın firmanıza kesilmesini istemeniz durumunda, firma adınızı, firma adresinizi, vergi daire ve vergi numaranızı iletmeniz durumunda firmanıza özel fatura kesebiliriz. Bu sayede alınan eğitimi firmanıza gider gösterebilir, KDV ‘den düşebilirsiniz.

2 veya daha fazla kişi katılacak olmanız durumunda, kişi sayısına bağlı olarak indirim imkanı sunmaktayız.

Bunun için E-Ticaret Eğitimi Paketleri arasında yer alan 2+ KİŞİ E-TİCARET EĞİTİMİ seçeneğinden Teklif Alın butonuna basarak teklif oluşturmanız yeterlidir.

Elbette. Kişi sayısına ve eğitimin verilmesini istediğiniz yere bağlı olarak eğitim alma imkanı sunmaktayız.

Bunun için E-Ticaret Eğitimi Paketleri arasında yer alan 2+ KİŞİ E-TİCARET EĞİTİMİ seçeneğinden Teklif Alın butonuna basarak teklif oluşturmanız yeterlidir.

Elbette her e-ticaret eğitimi veren kişi ve kurum, eğitimlerinin en iyisini iddia etmektedir. Zira bizde diğer kişi ve kurumların eğitimleri için kötü demeyi tercih etmemekteyiz.

Lakin e-ticaret alanında gerek yazılımsal, gerekse yönetimsel anlamda 10 yılı aşkın süredir çalışmalar yapmaktayız. Bunun yanı sıra yine 10 yılı aşkın süredir, e-ticaretin içerisinde bulunan SEO, SEM ve sosyal medya yönetimi gibi bilişim alanına yönelik çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu doğrultuda e-ticaret yapmak için gerekli bütün bilgileri barındıran bir eğitim programı hazırladık. Ne yazık ki, yaptığımız araştırmalarda, e-ticaret sürecinde olan ve verilmesi gereken bu bilgilerin tamamının başka eğitim veren kişi ve kurumlar tarafından verilmediğini gördük.

Bu nedenle “benzersiz” bir eğitim verdiğimizi iddia etmekte ve verdiğimiz eğitimin, e-ticaret alanında çalışmalar yapmak isteyen kişilere fazlasıyla fayda sağlayacağına inanmaktayız.

Biz olabildiğince ayrıntılı, olabildiğince anlaşılır ve e-ticaret sürecinde sahip olunması gereken bütün bilgileri içeren bir eğitim programı hazırladık. Vermiş olduğumuz bilgiler tam anlamıyla sahip olmanız gereken bilgileri içermektedir. Hatta eğitim esnasında, eğitim programında belirtilmeyen ve size ziyadesiyle fayda sağlayacak e-ticaret ile alakalı bilgiler de mutlaka sunulacaktır. Bu doğrultuda direkt olarak merak ettiğiniz bir soruya cevap bulamasanız da dolaylı yoldan mutlaka cevap bulacağınıza inanmaktayız. Eğer ki direkt olarak cevap almak isterseniz, molalarda, sorunuz ile alakalı konu anlatılırken ya da her günün sonunda yer alan Soru & Cevap bölümünde sorabilirsiniz.